Aktorja Monika Lubonja, e njohur për karizmnën dhe elegancën e saj ka suprizuar ndjekësit me anë të një video të publikuar në instagram. Ish banorja e “Big Brother VIP” është shfaqur me një fustan të bardhë dhe me lule në dorë, gjë që ka shtuar dyshimet se mund të jetë martuar ose është në prag martese.

“Po e provoj përsëri”, ka shkruar aktorja duke shtuar aludimet se i ka dhënë fund beqarisë. Burime tregojnë se aktorja e njohur është në një marrëdhënie dashurie dhe është mjaft e lumtur. Mbetet për t’u parë në ditët në vazhdim nëse do kemi një dasësm këtë verë.