Nje ngjarje e dhimbshme ka tronditur qytetin e Sarandes.

Elisa Ajazi 23-vjeçarja nga Saranda eshte ndare nga jeta ne lule te rinise.

23-vjeçarja u nda nga jeta pas 2 javë në koma pas nje aksidenti automobilistik ne Greqi.

Saranda Web i shpreh ngushellimet te familjarëve dhe miqve.