Moderatorja Fjoralba Ponari prej kohësh ka vendosur mos ta mbaj për vete jetën e saj private dhe ka prezantuar për të gjithë partnerin e saj. Djoralba dhe djali që i ka vjedhur zemrën, Françesko jetojnë prej vitesh një lidhje dashurie, por postimet me të janë të kufizuara.

Para pak ditësh ajo festoi ditëlindjen e saj dhe vendosi ti kalojë disa ditë pushime me partnerin e saj me të cilin ka postuar dhe një foto ku të dy ndodhen në një stol duke shijuar pamjen e bukur të Francës. Françesko ka mbështetur kokën tek preheri i moderatores ku krahas fotos Fjoralba ka shkruar:

“ Paqe dhe dashuri në Francë”

Kaq ka mjaftuar që njëri nga ndjekësit të komentojë në këtë foto duke shkruar:

“Nuk ka hotele?”

Ky koment nuk kaloi pa u vënë re nga moderatorja e cila i përgjigjet me humor:

”Jemi çift që nuk shprezojmë”.