Moderatorja Arbana Osmani pak ditë më parë ndau lajmin e ëmbël për ardhjen në jetë të vajzës së saj.

Ajo zbuloi se e vogla quhet Zoi dhe se tashmë ëndrra e familjes së saj u bë realitet.

Së fundi, Arbana ka ndarë një video, teksa vë në gjumë vajzën. “Është ora 05 e 10 e mëngjesit dhe më në fund pak paqe”, shkruan Arbana krahas vidoes, duke na treguar dhe pakëz imazhin e saj.

Kujtojmë se Arbana është nënë e tre fëmijëve Jonit, Diellit dhe Zoit.