Prej 24 orësh faqa e memeve Brryli Broadway ka publikuar statuse duke paralajmëruar se do të dalin filmime me përmbajtie seskuale në zyrat e Bashkisë Fier.

Në postim thuhet “Ramazonin e shkret e ka gjet belaja, menoi se zyra e Safetit ne Kukes ishte funi botes, mirpo ska fun e mira ene ska fun e keqja, zyra e Safetit qeka lule krahasuar me zyren e Mandit ne Fier. Vetem kur t’i dalin videot dhe Mand playboy ene masnej aty kerrcet tallavaja me muret e mushme me spermatozoite. Gjithsesi ju e dini vet se ça boni po ju sikur jeni zgjedh si q*rsa e jo si kryetar bashkie. Nejse hajt se nigjohena me von…

Ende nuk dihet se cilët janë personazhet e videos ndërsa flitet se ajo është diku ke 3 min dhe filmon një çift zyrtarësh duke kryer marrëdhien seksuale në zyrat e shtetit.

Postimet e Faqes Brryli Broadway

Në rast të publikimit të saj pritet të ndërhyjë Spak si në veprimet e kryera ndaj ish qytetarit të parë të Kukësit, Safet Gjicit tashmë të arrestuar.

Pak minuta më parë faqja shkruante ss nuk kishte video por thjesht po hamendesonte se si do të sillej kryeministri nëse do ndodhte diçka të tillë.