Moti gjatë ditës së sotme do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të veri dhe juglindje pasdite.

Temperaturat në mëngjes do të luhaten 17-21 gradë , në mesditë do të jenë me rritje duke luhatur 32-33°C ne veri deri në 34-37°C.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 8 -15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 ballë në det të hapur.

Leave a Reply