Moti gjatë ditës së sotme do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim mesatare në veri-lindje dhe juglindje pasdite.

Temperaturat në mëngjes do të luhaten 16-23 gradë , në mesditë do të jenë me rritje duke luhatur 33-34°C në veri deri në 35-37°C.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 8 -15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 ballë në det të hapur.

Leave a Reply