Dukesha e Cambridge, Kate Middleton, është shfaqur me tre pamje shumë të ndryshme gjatë garës së lundrimit dhe aktivitetet për fëmijë në Plymouth.

E veshur me pantallona të shkurtra të bardha të përshtatura nga marka e trashëgimisë britanike Holland Cooper (243 dollarë) dhe një pulovër me vija nga Erdem, 40-vjeçarja tregoi këmbët e saj super të tonifikuara – ndërsa mbërriti në event.

Pantallonat e shkurtra nuk janë pjesë tipike e garderobës së saj mbretërore; Në fakt, kjo është hera e tretë që bashkëshortja e Princit William e vesh këtë stil që kur u martua në vitin 2011.

Hera e parë që Middleton veshi pantallona të shkurtra në një event zyrtar mbretërore ishte vetëm disa vjet më parë për një garë me varkë të vitit 2019 – kjo shënoi herën e parë që ajo u pa në publik në stilin e saj që nga viti 2008.

Më vonë gjatë eventit, ajo veshi një kostum, atlete Adidas, një veshje ekipi GBR Sail GP (40 dollarë) dhe syze dielli SunGod Sierra në stilin e Britanisë së Madhe Sail GP për t’u bashkuar me atletët për një garë miqësore kundër Zelandës së Re.

Leave a Reply