Bes Kallaku ka konfirmuar mbrëmjen e djeshme ndarjen nga Xhensila Myrtezaji. Aktori rrëfeu i prekur se fëmijët e tyre qëndrojnë me ish-bashkëshorten, dhe se takimet me vajzën janë më të shpeshta.

“Gocën e takoj më shpesh, djalin e shoh pak më rrallë sepse jetojnë me ish-bashkëshorten“, tha ai.

Ndërkohë, pak minuta më parë Xhensila ka publikuar një video ku ushtrohet në palestër, shoqëruar me këngën “Survivor” (i mbijetuar). Ky reagim vjen i papritur për fansat të cilët presin të dëgjojnë edhe versionin e saj.