Mbrëmjen e djeshme, Donaldi ka performuar në një club me shqiptarë në Zvicër. I shoqëruar si në çdo koncert nga vëllai i tij dhe Elgit Doda, këtë herë aktorit i ka ndodhur një e papritur.

Një fanse i ka dhuruar atij një kuti, ku në të shfaqet foto e Donaldit dhe Bora Zemanit, teksa shkëmbyen puthjen e famshme në “Big Brother VIP”.

Video që po qarkullon në rrjet duket edhe reagimi i donaldit, siç mund ta shini më poshtë

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ❄🤟 (@bora__donald__)