Modelja dhe bashkëshortja e futbollistit të famshëm Cristiano Ronaldo, ka vendor tu përgjigjet të gjithë kritikave për trupin e saj, me anë të një videoje në “Instagram” ku duket mjaft joshëse dhe sensuale.

E veshur në të brendshme me ngjyrë të zezë dhe një këmishë të bardhë të përshtatur me taka me platformë ngjyrë rozë, Georgina duket në formë të mrekullueshme vetëm pak muaj pas lindjes.