Zhdukja e Ervis Martinaj eshte një nga ngjarjet që ka rrembyer vemendjen e të gjithe opinionit publik në javët e fundit.

Teksa detaje të reja dalin dite pas dite, luani që Martinaj mbante në shtepi ka bërë gjithashtu xhiron e rrjetit.

Postimi më i fundit ka ardhur nga kushërira e tij, teksa ka pozuar me luanin dhe e ka shoqeruar me fjalinë: “Dhurata që i la familjes dhe shoqërisë Visi.”

Në një prej komenteve, ajo shkruan gjithashtu se Visi nuk vdes kurrë.

Video:

https://vm.tiktok.com/ZMNwsM3sg/