Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj dhe aktori, Besart Kallaku janë prindër të një vajze.

Së fundi këngëtarja bashkë me bashkëshortin dhe vajzën, kanë nisur pushimet e tyre.

Në disa imazhe që ajo ka hedhur së fundi në rrjetin social të Instagramit, janë ngjallur dyshime për një shtatëzani të dytë.

Xhensila shihet të jetë e shtrirë në det bashkë me vajzën e saj, teksa vajza e saj Ajka është duke ia shikuar barkun asaj.

Nuk dihet nëse veprimi i vajzës së çiftit ishte e natyrshme, apo ajo po paralajmëron për diçka.

Ndryshe, Xhensila Myrtezaj njihet për format e saj trupore tejet seksi.