Bashkëshorti i Zaimina Vasjarit, Klodi ka festuar së fundmi ditëlindjen dhe ajo i ka bërë urimin më të ëmbël.

Zaimina ka publikuar për herë të parë në rrjete sociale një foto të Klodit me djalin e tyre në krahë. “Gëzuar ditëlindjen për burrin tim dhe babin më të mirë”, ka shkruar këngëtarja.

Kujtojmë se çifti u bënë prindër për herë të dytë në Mars të këtij viti. Zaimina solli në jetë një djalë të cilit i vendosën emrin Kamar.

Leave a Reply