Arbana Osmani  është shtatzënë. Lajmin e ka dhënë vetë ajo ndërsa nisi prezantimin e finales së Big Brother Vip.

Ky edicion ka qenë i veçantë për mua, tha ajo, sepse kal prezantuar vetë e dyta.

LEXO EDHE: Ulen gjakrat, Einxhel komplimenton Donaldin: Lum nusja që do të të marrë

Arbana do të bëhet nënë e një fëmije të tretë, ndërsa Joni dhe Diell do të bëhen me motër ose vëlla./g.j