Beatrix Ramosaj është një nga personazhet më të komentuar të momentit. Pas ndarjes nga Donald Veshaj, ajo ka zgjedhur të qendrojë larg mediave.

Megjithatë, ka bërë disa reagime të ndryshme përmes fotove të postuara në rrjetet sociale.

Së fundmi, Beatrix është larguar nga Shqipëria dhe këtë e ka treguar përmes disa fotove të publikuara në Instastory, ku shfaqet në avion e maskuar.

Ajo që vihet re është që foton e ka shoqëruar me një këngë dashurie, e cila thotë: “A më ke dashur ndonjëherë vërtetë?”.

Nuk dihet nëse ky është një mesazh për Donaldin, por të gjithë fansat ndajnë të njëjtin mendim./abcnews.al