Beatrix Ramosaj dhe Getinjo janë përfolur së fundmi për një lidhje dashuria. Shkak janë bërë komentet në rrjete sociale, në dukje normale, por që kanë ngjallur aludimet te fansat.

Mirëpo, Beatrix ka reaguar për dhe i ka hedhur poshtë të gjitha. Këngëtarja ka sqaruar se ajo dhe Getinjo janë vetëm miq.

“I përgënjeshtroj, ne jemi thjesht miq të mirë”, është shprehur Beatrix.