Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Riniani po shijonte prej një viti një histori dashurie me Anisa Berlikun, avokate në Spanjë. Mirëpo, “Prive” raporton se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes.

Riniani dhe Anisa nuk ndiqen më në rrjete sociale, nga ku i kanë fshirë dhe fotot e përbashkëta.

Kujtojmë se ish-çifti u njohën kur Riniani përfundoi rrugëtimin e tij në “Përputhen”.