Një thënie që Bora Zemani ka postuar në Instagram po konsiderohet mesazh ndaj situatës së ndodhur me Donaldin.

Edhe pse ajo preferon të rri e heshtur si duket së fundi ka thyer heshtjen e saj.

Moderatorja shqiptare, ka ndarë me ndjekësit, një shkrim ku shkruhet: Kur pse-ja është e qartë, si-ja (arsyeja) është e thjeshtë.

Kujtojmë që Donaldi dhe Bora ndezën shpresat për një ribashkim pas puthjes që shkëmbyen brenda shtëpisë së famshme të “Big Brother VIP”.

Donaldi gjithashtu i dhuroi varëse për përvjetorin e tyre, por gjërat morrën kah të kundërt kur u lidh me Beatrix Ramosaj, sa ishte në “BBV”.