Loredana dhe Mozik janë dyshja më e komentuar dhe më e pëlqyer e publikut. Përvec se bashkëpunëtorë në muzikë, ata kanë një qenë në një lidhje me njeri-tjetrin për një kohë të gjatë ndërkohë që kanë edhe një vajzë të quajtuar Hana.

Mirëpo, dyshja janë ndarë prej disa kohësh për herë të dytë, edhe pse u duk sikur Mozzik i dedikoi asaj një sërë tesktesh dhe këngësh duke i shprehur se shumë shpejt ata do të kthehen së bashku, sepse ndajnë “një engjëll” mes tyre.

Ndoshta e kemi lyp se fillum m’i hip njëri-tjetrit n’kry veç me negativitet, i morëm senet shpejt e shpejt e shpejt, e krytëm, veç kur e pashë që më s’jemi! Po thashë shpejt vjen koha do të kthehemi, se një ëngjëll në mes e kemi.”- thotë reperi.

Teksa kjo gjë na nxiti shpresën së do dyshja do të rikthehen sërish së bashku, Loredana duket mjaft pesimiste.

Gjatë një interviste me ndjekësit e saj në “Instagram”, reperja i është përgjigjur një pyetje të një nga “folloëers”-ave të saj lidhur me ish partnerin.

“A ka diçka mes teje dhe Mozzikut?”, është pyetur në gjërmanisht këngëtarja, ndërsa përgjigjja e saj ishte shumë e prerë.

“Jo.”- ka thënë ajo.