Puthja e Romeo Veshajt me Olsi Bylykun në emisionin “Më lër të flas” po bën xhiron e rrjetit, teksa nuk kanë munguar as kritikat apo thumbat për dyshen.

Olti ka publikuar në Instastory disa puthje televizive që sipas tij kanë ndodhur vetëm për klikime, e mes tyre është dhe puthja e Romeos me Olsin, e Borës me Donaldin.

Më tej ai ka thumbuar të lartpërmendurit duke i quajtur “buzëqumësht” e duke publikuar një foto të tij teksa puthet me Rozana Radin.

“Por të gjithë këta që patë duke u puthur për klikime janë buzëqumësht, sepse showbizi shqiptar ka nënë e babë apo jo Rozana Radi?”, ka shkruar Olti.