Aktori Donald Veshaj dhe këngëtarja Beratrix Ramosaj kanë qenë ditët e fundit në qendër të vëmendjes mediatike.

Kjo e fundit dje konfirmoi edhe ndarjen nga aktori, përmes një postimi në Instagram. Ajo e largoi Donaldin edhe nga lista e personave që ndjek.

Por, tani vëmendja është kthyer nga Donaldi për një fotografi që po qarkullon, e që është realizuar gjatë festës së Big Brother.Në këtë foto, Donaldi shihet teksa i vendos krahun një vajze, e cila në pamje të parë duket se nuk është fytyrë publike.