Beatrix Ramosaj gjatë ditës së sotme ka konfirmuar ndarjen nga Donald Veshaj.

Trixa ka larguar nga lista e personave që ndjek në Instagram, Donaldit.

E pas këtij konfirmimi filluan menjëherë reagimet nga persona të ndryshme.Një reagim ishte edhe ai Semit, mikeshës së ngushtë të moderatores, Bora Zemanit.Një video ajo ka postuar në Instastory, ku në sfond dëgjohet kënga “Boomerang” e Yebba.Ndryshe, Donaldi dhe Trixa mbrëmë tek festa e organizuar nga Top Channel nuk u panë për asnjë moment bashkë, si dhe aktori Veshaj këndoi edhe këngën dedikuar Bora Zemanit “Toxic Love”, derisa Trixa ishte e shoqëruar nga vëllai i saj, Alban Ramosaj.