Donald Veshaj mbrëmë ishte i ftuar special në koncertin e Fifit dhe Elgitit.

Meqë ishte dalja e parë publike pas finales së të premtes, nuk munguan imazhet dhe videot e shumta nga Donaldi.

Ai u ngjit po ashtu në skenë ku u pa duke vallëzuar me mikun e tij Elgitin, madje shijuan bashkë sërish këngën “TL”.

“Të gjithë kanë mënyrën e vet të të fituarit, doni ta shikoni cila është mënyra ime? Kjo është mënyra ime”, shprehet ai në videon ku shihet publiku duke brohoritur me të madhe për aktorin Veshaj.

Ai e shijoi mbrëmjen e së shtunes pa Trixën, por si zakonisht me Romeon dhe shoqërinë e tij ku nuk mungoi as reperi Mozzik./g.j