Donaldi sapo ka publikuar këngën “Nuk je”. Pas ndarjes me Borën dhe më pas ndarjes me Beatrix të gjithë u futën në dyshime se kujt mund t’ja dedikonte këtë këngë aktori.

Por ka një detaj disi të fshehur, i cili e tregon qartë se kënga është dedikim për Bora Zemanin.

Pasi kënga përufundon, në videoklip shfaqrt numri 5.

Data 5 është e shënuar për ta pasi në atë datë janë lidhur. Këtë Donaldi e bëri publike ne Big Brother ku madje i çoi edhe varësen e tik dhuratë moderatores, pikërisht në datëm 5./gazetajone/