Einxhel dhe Dagz ndodhen së fundmi në Dhërmi, ku po kalojnë pushimet. Mirëpo moderatorja ka ankesa për partnerin e saj.
Ajo ka publikuar në rrjete sociale një video ku “ankohet” për Dagzin, duke thënë se ai shikon futboll dhe gjatë pushimeve. “Çfarë bëni ju kur burri juaj sheh futboll edhe gjatë pushimeve. Pastaj ankohet për mua që kaloj kohë duke bërë foto”, shprehet Einxhel.

Kujtojmë se dyshja do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Einxhel është në pritje të një djali.

Leave a Reply