Shoferi i makinës në momentin e ngjarjes po udhëtonte me familjen dhe në mjet ishte edhe djali 9-vjeç.

68-vjeçari është transportuar në spital për të marrë ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po heton për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.