Ish-konkurrentja e “Love Story”, Engjëll Lengo dhe këngëtari i njohur Vani Gjuzi janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Engjëll, e cila ka zbuluar se ata janë bekuar me një vajzë.
Çifti e ka pagëzuar vajzën me emrin Viktoria.

Kujtojmë që Engjëll dhe Vani janë së bashku prej disa kohësh.
Engjëll e bëri publik lajmin e shtatzënisë në mars.