Beatrix Ramosaj ka publikuar sot këngën e saj të shumëpritur të titulluar “Më ndikon” me tekst të shkruar nga i vëllai, Albani.
E gjithë kënga është shumë e ndjerë, por vëmendjen e ka marrë fragmenti: Epshi, lakmia për famë të verboi. Pirat i dashnisë unë ty po të mallkoj.

Ky duket si një dedikim thumbues dhe ndjekësit menjëherë e kanë lidhur me Donaldin.

Për më shumë dëgjoni këngën e plotë: