Ish-konkurrenti i “Big Brother VIP”, Kledi Hysa prej disa kohësh përflitet për një lidhje me këngëtaren e njohur Evi Reçi. Ata nuk kanë reaguar asnjëherë publikisht por veprimet në rrjete sociale “flasin” për një raport më shumë se sa miqësi mes tyre. Së fundmi, ata kanë shtuar dyshimet dhe më shumë.

Evi ka publikuar së fundmi në Instagram disa foto ku shihet e veshur me bikini, teksa pozon në një fushë tenisi. Mirëpo, vëmendjen e ka marrë komenti që ka bërë Kledi. “Shumëëë mirëëë”, ka shkruar ish banori i shtëpisë së famshme shoqëruar me disa emoji flakësh.