Tashmë nuk ka më dyshime, këngëtarja e dashur për publikun DafianZeqiri do të performojë në festivalin Sunny Hill që do të mbahet për herë të parë në Tiranë në datat 26, 27 dhe 28 gusht.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë faqja zyrtare e “Sunny Hill” teksa kanë publikuar foton e Dafinës.

“E mrekullueshmja Dafina Zeqiri do të na bashkohet në Tiranë për të performuar hitet e saj më të nxehta të cilat të gjithëve na pëlqen që t’i këndojmë së bashku”, thuhet në njoftim.