Ish-boksieri i njohur britanik, Riki Haton është në një lidhje me modelen e “Playboy”, Çelsi Kleir, të cilët e kanë konfirmuar me anë të një postimi në rrjetet sociale.
Verën që lamë pas u përfol se të dy ata kishin shijuar së bashku pushimet në Tenerife, por asgjë nuk ishte konfirmuar derisa postuan foto me njëri-tjetrin duke e bërë çdo gjë zyrtare.

45-vjeçari ishte përfolur se më parë kishte lidhje me një tjetër modele të “Playboy”-t, por duket se biondja 14 vite më e re është ajo që i ka fituar zemrën.

Përveç fotove të nxehta në revistën +18, Kleir gjithashtu nuk nguron të postojë foto dhe video provokuese në rrjetet e saj sociale.