Reperi i njohur, Stresi ka treguar se Brilant Martinaj, i cili mbeti i vrarë më 17 korrik në një atentat mafioz, ka qenë një nga miqtë e tij më të mirë.

Ditën e sotme, ai ka shkuar te varri i të riut dhe ka ndarë në Instastory një foto, ku ka treguar se e ka marrë malli.

“Më ka marri aq shumë sa vetëm ti e di vëllai im i vogël”, ka shkruar Stresi përmbi foto.