Fiona Nishani, vajza e ish-presidentit Bujar Nishani feston ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë, Fionës i mungon urimi i të atit dhe sidomos prania e tij.
Me anë të një fotoje nga fëmijëria, ku duket Bujar Nishani teksa e mban në krahë, Fiona shkruan se “do e presë gjithmonë një urim nga ai”.

Leave a Reply