Dashi
Dite mjaft romantike do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Priten çaste fantastike pranë atij qe keni ne krah. Beqaret do FIllojnë një lidhje te zjarrte e cila ka për te ecur gjate ne kohe. Buzëqeshja juaj do jete ajo qe do tërheqë me tepër vëmendjen. Ne planin FInanciar do vazhdoni te keni ende disa vështirësi. Duroni edhe pak sepse shume shpejt gjerat do përmirësohen.

Demi
Dite e mire do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do provoni gjera te reja me partnerin dhe nuk do bini aspak ne melankoli. Beqaret me mire te mos luajnë shume me zjarrin pasi mund te digjen keq. Le te presin edhe disa dite para se te joshin. Marsi dhe Jupiteri do sjellin probleme ne sektorin FInanciar. Do gjendeni ne vështirësi edhe për shpenzimet me te nevojshme.

Binjaket
Sot do kaloni një dite te kënaqshme ju te dashuruarit. Partneri do ua plotësojë ëndrrat dhe ne disa momente do ju duket sikur nuk jeni ne realitet. Beqaret sado qe te mundohen dhe sado te lëvizin gurë, nuk do arrijnë dot ta gjejnë personin qe aq shume kane ëndërruar. Ne planin FInanciar gjendja do jete e kënaqshme. Nuk do keni asgjë me çfarë te qaheni.

Gaforrja
Qëndroni gjithë kohës me këmbë ne toke sot ju te dashuruarit dhe nuk keni për te pasur asnjë lloj vështirësie. Çdo gjë do ndodhe kur te jete programuar, juve do ju duhet vetëm te prisni. Beqaret do realizojnë një takim fantastik i cili do ua ndryshoje jetën. Buxhetin menaxhojeni me kujdes dhe nuk keni për te pasur asnjë lloj vështirësie. Hua mos merrni për asnjë arsye.

Luani
Me ne fund dialogu do rikthehet ne jetën tuaj ne çift dhe pak nga pak do i zgjidhni problemet qe keni pasur se fundmi. Asnjë nuk do jete e pamundur nëse qëndroni pranë njeri-tjetrit. Beqaret do kenë mundësi te njëpasnjëshme për te realizuar takime dhe do i shfrytëzojnë ato pafund. Ne planin FInanciar, gabimi me i vogël mund t’iu çoje drejt rrënimit tërësor

Virgjeresha
Dite mjaft euforike do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shpesh do ju duket vetja sikur janë me te përkëdhelurit e yjeve. Beqaret qe ëndërrojnë te vendosin një unaze ne gisht do duhet te presin edhe pak. Sot do ketë vetëm mundësi për aventura kalimtare. Shpenzimet kryejini me shume maturi sepse ne te kundërt mund te keni probleme.

Peshorja
Marrëdhënia juaj me partnerin nuk do jete ne ditën me te mire. Nuk do e trajtoni si duhet njeri-tjetrin dhe do mërziteni ne çdo moment. Beqaret do kenë takime vendimtare te cilat shume shpejt do shndërrohen ne histori dashurie te mëdha e afatgjata. Shpenzimet kryejini me kujdes dhe mos mendoni te ndihmoni te tjerët. Vetëm kështu mund te dilni nga situata delikate.

Akrepi
Është koha për të rikuperuar marrëdhëniet sepse Hëna është në shenjën tuaj. Shmangni debatet e panevojshme në punë dhe gjithashtu shmangni të qenit kokëfortë. Ka një fjalim ose email të rëndësishëm që duhet të përgatisni, ndaj mblidhni forcat.

Shigjetari
Yjet do i japin me shume shkëlqim jetës tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do kaloni një dite te shkëlqyer pranë personi te zemrës. Beqaret nuk duhet te nxitohen për asnjë gjë nëse nuk duan te lëndohen. Gjerat qe merren shtruar dalin gjithmonë me mire. Te ardhurat do pakësohen disi nga shpenzimet e nevojshme qe do ju duhet te kryeni, por serish gjendja do mbetet e qëndrueshme.

Bricjapi
Duhet te bëni me shume përpjekje sot për te ruajtur sa me shume harmoninë ne çift. Mos lejoni asnjë person te jashtëm te ndikoje tek marrëdhënia juaj. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare dhe rrjedha e jetës do ju ndryshoje njëherë e mire. Me shpenzimet tregohuni te arsyeshëm sa me shume qe te mundeni nëse nuk doni te mbeteni shpejt pa para.

Ujori
Ju te dashuruarit do ndiheni bosh gjate kësaj dite dhe jo se do ju mungoje prania e partnerit, por rutina do ju pushtoje gjithë kohës. Beqaret do e humbasin arsyen pranë disa personave qe do takojnë dhe do FIllojnë një lidhje pa u menduar gjate. Ne planin FInanciar do gjeni zgjedhje për te gjitha problemet qe keni pasur dhe do ndiheni me te qete kur te shpenzoni.

Peshqit
Dite shume e qete do jete kjo e sotmja për ata qe kane një lidhje. Mos kërkoni nga partneri gjera te pamundura sepse ai nuk do ua plotësojë dot. Do ndihet keq edhe ai edhe ju. Beqaret do realizojnë disa takime, por ende nuk do e gjejnë dashurinë e madhe. Te ardhurat do rriten ne mënyrë te pabesueshme. Shfrytëzojeni rastin për te bere investime me vlere.