Kejvina Kthella, bukuroshja e njohur shqiptare di si të ndezë rrjetin me postimet në Instagram.

Teksa ndodhet prej disa ditsh në Dubai, modelja nuk ka tejkaluar një zhytje në det nën dritën e hënës.

E veshur me bikini të gjelbra e të zeza dhe syze, Kejvina ka treguar trupin e tonifikuar dhe këmbët e gjata.

“Mbrëmë, duke kopjuar Kim Kardashian”, ka shkruar ajo në foto duke iu referuar postimeve të biznesmenes së njohur për fushatën e SKIMS.

Gjykimin se kush duket më bukur, e bëni ju.