Sara Hoxha festoi ditën e djeshme 30 vjetorin e lindjes. Ajo organizoi një super festë me personazhe të njohur VIP si Ylli Liamani, Dhurata Dora, Sara dhe Lori Hoxha, Lumi B, Ardian Bujupi e shumë të tjerë.

Në festë ka ndodhur dhe një incident i vogël, por që në fakt është pritur me shumë të qeshura. Ledri ka rrëzuar në tokë tortën e ditëlindjes së Sarës, teksa po e çonte drejt saj.

Më pas torta është zëvendësuar nga një tjetër dhe festa ka vazhduar normalisht. Videon e këtij momenti mund ta shikoni më poshtë:

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xing.al (@xing.al)

Leave a Reply