Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të famshme në Shqipëri dhe jashtë saj. Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, e cila poston foto dhe video të ndryshme nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit një foto të gjendjes së saj momentale. Ajo ka treguar se gjatë dy ditëve të fundit ka bërë vetëm dy orë gjumë, dhe kjo për shkak të xhirimeve të klipit të ri dhe koncerteve të shumta që ajo po mban.

“Dita e dytë e xhirimeve, dy ditë, gjashtë orë gjumë. Duke xhiruar videoklip, pastaj duke performuar në klube. Nuk e di se si sytë e mi janë akoma të hapur. Në këtë pikë jam e mpirë”, ka shkruar Dafina.

Leave a Reply