Einxhel dhe Dagz janë një prej çifteve të krijuara brenda shtëpisë së Big Brother Vip.Teksa Dj i njohur ishte larguar javë më parë nga shtëpia Einxhel preku finalen duke u renditur e treta.

Pas daljes dyshja po kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin dhe postojnë së bashku vazhdimisht.

Së fundmi, Einxhel ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur në publik me një varëse të personalizuar me emrin e Dagzit.