Javën që kaloi në Big Brother Vip 3 Albania hynë 3 banorë të rinj dhe një ndër ta është aktorja e njohur Julia Ilirjani.

U bë bujë e madhe teksa flitej se vajza e saj Renee do ishte pjesë e këtij formati por rezultoi që ajo vetë të ishte hyrja e re.

Pa kaluar pak ditë Renee ka publikuar një foto teksa në bluzën e saj shkruhet “Jam super p**h”. Ajo i fton ndjekësit t’i bëjnë “zoom” te bluza.

Kujtojmë se Renee është e njohur në rrjetet sociale ku dhe nuk i ka shpëtuar dhe ky detaj i bërë publik nga vetë ajo.