Aktorja e njohur turke nga serialet “Maral” apo “Dashuri e ndaluar”, Hazal Kaya do bëhet nënë për herë të dytë. Lajmin e ka konfirmuar vetë aktorja 31-vjeçare duke zbuluar se do të bëhet me vajzë.
Madje Hazal ka zbuluar edhe emrin që do i vendosë vogëlushes, e cila do të quhet Leyla.

Madje Hazal ka zbuluar edhe emrin që do i vendosë vogëlushes, e cila do të quhet Leyla.

“E si të mos e thoja vetë e para lajmin. Leyla po vjen”, shkroi aktorja në foton e fundit në Instagram.

Hazal është e martuar me Ali Atay dhe janë prindër të një djali.