Dashi

Trego pasion dhe entuziazëm për jetën, aventurën dhe veprimin dhe thuaji po çdo ideje të çmendur që ka në mendje!

Demi

Tregoni se mund t’i siguroni siguri dhe stabilitet dhe kujdesuni për të sa më mirë që mundeni. Nëse jeni edhe një kuzhinier i mirë, edhe më mirë!

Binjakët

Tregoni se nuk keni frikë nga ndryshimet dhe trazirat në jetën tuaj! Tregojini atij se po e lini të shkojë dhe ai nuk do t’ju lërë kurrë!

Gaforrja

Bëni ëndrra dhe plane për të ardhmen dhe përfshijeni në to edhe nëse e njihni pak! Tregoni se doni një lidhje afatgjatë dhe jo vetëm një lak për ta fituar atë!

Luani

Hidhni të gjithë vëmendjen mbi të, jepini shumë komplimente, lëvdojeni për veprat e tij të mira dhe tregoni se ju pëlqen luksi dhe rehatia.

Virgjëresha

Virgjëresha e do rendin, orarin dhe është gjithmonë e logjikshme dhe e matur në lëvizjet e saj. Kështu që ju e dini se çfarë të bëni nëse e dëshironi atë…

Peshorja

Flisni me të për artin, filloni biseda filozofike dhe tregoni se ju pëlqen moderimi dhe harmonia në jetën tuaj.

Akrepi

Është më seksi nga 12 shenjat, kështu që … seks, seks dhe më shumë seks do t’ju tregojmë! Oh, dhe gjithashtu bëj gjithçka që mundesh për të fituar besimin e tij dhe mos thuaj asnjë gënjeshtër.

Shigjetari

Shigjetari dëshiron udhëtime, argëtim dhe aventura. Tregoni se mund ta thyeni rutinën e përditshmërisë në çdo moment!

Bricjapi

Flisni për qëllimet që keni në punën tuaj dhe tregoni se e doni familjen dhe traditat!

Ujori

Tregoni se mendoni ndryshe nga të tjerët! Ujori nuk dëshiron të zakonshmen dhe të priturat, ndaj gjeni një mënyrë për ta surprizuar.

Peshqit

Ëndërro me të dhe trego shumë dashuri dhe butësi!