Andresa Ambrosio është në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë. Lajmin e bëri të ditur vetë ajo para dy muajsh te e “E diela shqiptare”, ku u shfaq me një fustan të gjerë dhe barku i dukej i rrumbullakosur.

Së fundmi, Andresa ishte e ftuar te “Rudina” dhe zbuloi se po pret një djalë. Braziliania plasi një tullumbac gjigant, nga i cili dolën tullumbace në ngjyrë blu.

 

Para se të plaste tullumbacin Adresa tha se për të nuk ka rëndësi është vajzë apo djalë, por të jetë i shëndetshëm.