Warning: sprintf(): Too few arguments in /srv/disk6/4028884/www/gazetajone.com/wp-content/themes/chromenews/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

Beatrix Ramosaj prej kohësh ka qënë në qëndër të vëmendjes nga mediat që pas daljes së saj nga “Big Brother Vip”. Rreth bashkimit të Borës dhe Donaldit ajo nuk ka dashur të komentojë asgjë duke u përqëndruar tërësisht në karrierën e saj.

Së fundmi ajo ka postuar një status në llogarinë e saj në Twitter teksa të gjithë menduan menjëherë se i dedikohet Donaldit. Në këtë shkrim këngëtarja shkruan:

“Nuk kam asnjë energji për të urryer një shpirt. Unë ose të dua, të uroj më të mirën ose shpresoj që të shërohesh” ka shkruar Trixa.

Me këto fjalë kuptojmë se ajo nuk urren asnjë njeri pavarsisht se çfarë ndodhi duke i uruar më të mirën të gjithë personave të cilët mund të mendojnë se ajo i urren.