Einxhel dhe Dagz zbuluan pak ditë më parë gjininë e bebit që po presin dhe së shpejti ata do bëhen prindër të një djali. Teksa kanë marrë urime të shumta, disa prej tyre Einxhel i ka ndarë në Instastory.
Një nga ish-banoret më të njohura, Neda Balluku e ka pyetur çiftin se kur do krijojnë një skuadër futbolli dhe Einxhel ka zbuluar se Dagz është gati. Madje ai mezi po pret fëmijën e dytë.

“Oh mos e thuaj dy herë se Dagz është gati për të dytin. Me këto ritme shumë shpejt i bie ta bëjmë një ekip me çunat”, shkruan Einxhel.