Fjoralba Ponari prej më shumë se dy sezonesh është moderatore në show-n e humorit, Portokalli krah Salsano Rapit. Dhe mesa duket programi i humorit ka ulur siparin për këtë sezon për tu rikthyer përsëri në shtator.

E pyetur nga ndjekësit pse u mbyll kaq shpejt moderatorja Fjoralba Ponari ka thumbuar pak programet programet rivale duke thënë se, “u mbyll që të merrte pak fryme konkurrenca”.

Nga ana tjetër ajo është pyetur nëse do të bëhej pjesë e Big Brother Vip dhe përgjigjia e saj ishte e prerë “JO” për shkak të angazhimeve që ka në ekran dhe përditshmëri.

Leave a Reply