Mjafton një postim i Kejvina Kthellës në rrjetet sociale që të marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë.

Së fundmi, modelja ka ndarë me fansat disa fotografi ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë.

Kejvina shfaqet në super formë dhe ndjekësit e kanë pëlqyer shumë.

Por vëmendjen më të madhe e ka marrë mbishkrimi që ka vendosur krahas fotove shumë seksi.

“Martohemi bashkë???”, ka shkruar me humor Kejvina, teksa ka etiketuar edhe miliarderin e njohur, Elon Musk.