KUJDES! PARA SE TE VOTOSH JEPI “LIKE” TE BUTONI BLU SIPER NDRYSHE NUK NUMEROHET!!!

SONDAZHI i radhës lidhet me garën për Shkodre4n ku përballë janë Benet Beci nga PS dhe Bardh Spahia nga PD e Berishës.

VOTO PËR SHKODRËN!

Sorry, there are no polls available at the moment.

VOTO PËR TIRANËN

Sorry, there are no polls available at the moment.

VOTO PËR ELBASANIN

Sorry, there are no polls available at the moment.