KUJDES! PARA SE TE VOTOSH JEPI “LIKE” TE BUTONI BLU SIPER!!!SONDAZHI i radhës lidhet me garën për Elbasanin ku përballë janë Gledian Llatja nga PS dhe Luçiano Boçi nga PD e Berishës. (Voto për SONDAZHIN e Tiranës).

Sorry, there are no polls available at the moment.