Reperi Stresi festoi 35 vjetorin e lindjes pak ditë më parë dhe mblodhi në një festë private në Vlorë miq e kolegë. Teksa afronte mesnata, reperi priti me një fjalim dhe premierën e këngës së tëij më të re “Coco”.

Në një intervistë për Prive, Stresi ka zbuluar dhe dhuratën më të shtrenjtë që ka marrë në këtë 35 vjetor. Reperi zbuloi se i ka dhuruar vetes një makinë 112 mijë euro.

“Nuk ndihem 35 vjeç. Këtu janë krejt shoqëria ime që jam rritur me ta, i kam respektuar. 112 euro Audi S8 2020 prej vetes time.“, tha ai.

Leave a Reply